Naujienos

Atgal

Dėl pasirengimo infekuotų koronaviruso infekcija ir stebėtinos dėl galimo užsikrėtimo koronavirusu sveikatos būklės asmenų apgyvendinimui

2020 03 25

Pranešame, kad vykdydami Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą „ Dėl pasirengimo infekuotų koronaviruso infekcija ir stebėtinos dėl galimo užsikrėtimo koronavirusu sveikatos būklės asmenų apgyvendinimui“ Valakampių socialinių paslaugų namai ir dienos centras „Šviesa“  yra įpareigoti organizuoti ir užtikrinti, galimai užsikrėtusių suaugusių neįgaliųjų asmenų priežiūrą izoliacijos laikotarpiu.

 

Šiuo metu dienos Vilniaus dienos centrų, teikiančių socialines paslaugas suaugusiems neįgaliesiems, darbuotojai dirba nuotoliniu būdu, todėl jau dabar galima surinkti būtinąją informaciją apie Jūsų centruose paslaugas gaunančius neįgalius asmenis ir esant poreikiui nedelsiant informaciją pateikti izoliacijos metu asmenį prižiūrinčiai organizacijai.

 

Pridedame informacijos apie asmenį anketą, kurios nedelsiant prašysime asmeniui patekus į Valakampių socialinių paslaugų namus arba  dienos centrą „Šviesa“. Nuotoliniu būdu dirbantys darbuotojai jau dabar gali pradėti pildyti anketoje prašomą informaciją. Norime pažymėti, kad šią anketą reikės atsiųsti tik  po konkretaus prašymo ir tik tada kai asmenį reikia izoliuoti.

 

Dėkojame už bendradarbiavimą ir tikėkimės, kad visi Vilniaus mieste gyvenantys asmenys su proto negalia šį karantino laikotarpį pragyvens namuose ir nesusirgs.

Informacinė anketa apie asmenį